21.11.2017/10:40

Guillaume de Colonges awansuje. Ronan Martin i Robert Noceń przejmują dodatkowe obowiązki w Carrefour Polska

Guillaume de Colonges, prezes Carrefour Polska, otrzymał nominację do Komitetu Wykonawczego Grupy Carrefour, w którym będzie odpowiedzialny za rynek belgijski, polski i rumuński.

Zgodnie z decyzją Alexandra Bomparda, prezesa i dyrektora generalnego Carrefour, Guillaume de Colonges objął funkcję dyrektora wykonawczego na Europę Północną i Wschodnią, a także dyrektora operacyjnego Carrefour w Belgii. Jednocześnie Guillaume de Colonges zachował stanowisko prezesa Carrefour Polska, które piastuje od 2014 roku.

W trakcie swojej pracy w polskim oddziale Carrefour wdrożył długofalową strategię omnikanałowości. Uruchomione zostały nowe kanały sprzedaży przez internet. Rozwijana była także sieć tradycyjnej sprzedaży: sklepów i centrów handlowych, poprzez otwieranie nowych punktów sprzedaży i modernizację już istniejącej infrastruktury. Również oferta handlowa Carrefour została poszerzona o nowe koncepty i gamy produktów. 

W związku z nowymi obowiązkami dyrektora wykonawczego Guillaume de Colonges powierzył stanowisko dyrektora operacji Carrefour Polska Ronanowi Martin. Sekretarzem generalnym firmy pozostaje Robert Noceń.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce prawie 900 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.