30.07.2020/11:45

Guillaume Latourrette nowym dyrektorem zarządzającym Tetra Pak w Europie Wschodniej

Nowy rynek obejmuje poszerzony region Europy Wschodniej i został utworzony z krajów  byłego rynku Europy Południowo-Wschodniej oraz Europy Środkowej. Nowa konfiguracja ma na celu poprawę wydajności firmy poprzez połączenie zasobów, wiedzy i umiejętności. Stery nad nowym oddziałem przejmie Guillaume Latourrette.

Zajmie on miejsce Kingi Sieradzon, dyrektor zarządzającej dawnego rynku Europy Środkowej, która objęła stanowisko globalnego wiceprezesa ds. Usług Tetra Pak i będzie pracować w Szwecji.

Jak informuje agencja Newseria, Guillaume Latourrette ma ponad 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, produktami i marketingiem. Przez ostatnie dwa lata, jako dyrektor zarządzający Tetra Pak w Europie Południowo-Wschodniej, kierował działalnością firmy na czternastu rynkach. Wcześniej Latourrette pełnił funkcję regionalnego dyrektora ds. Marketingu Tetra Pak w Europie i Azji Środkowej, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru digitalizacji i marketingu.

Nowy prezes będzie sprawował swoją nową funkcję w Warszawie, koordynując  działalność firmy w 15 krajach na nowopowstałym rynku Europy Wschodniej (w tym w Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, na Węgrzech, w Kosowie, Mołdawii, Czarnogórze, Macedonii Północnej, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i Polsce).

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także