14.03.2017/11:13

Gzella otwiera w Gdańsku sklep po remodelingu

15 marca w Gdańsku przy ul. Kościuszki 134 na nowo zostaną otwarte Delikatesy Mięsne Gzella. Z myślą o klientach sklep został powiększony, przeszedł także remodeling.

Firma Gzella stale inwestuje nie tylko w jakość swojej oferty - wysokojakościowych wędlin i mięs, lecz także w remodeling Delikatesów Mięsnych. Jest to efekt zmiany koncepcji układu umeblowania i wystroju punktów sprzedaży sieci mających na celu jeszcze lepsze dopasowanie wizerunku marki do potrzeb klientów. W związku z tym sklep przy ul. Kościuszki 134 w Gdańsku został powiększony, modernizacji uległ także wygląd ścian.

Zagościła na nich efektowna fototapeta z motywem lasu, miejsca nieodłącznie kojarzącego się z lokalizacją firmy - Borami Tucholskimi oraz ozdobna biała cegiełka. Delikatesy Mięsne zostały również wyposażone w drewniane meble, które swoim naturalnym wyglądem nawiązują do rodzimych stron marki Gzella.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.