21.01.2020/11:41

H&M otwiera pierwszy sklep w Ameryce Środkowej

H&M planuje otworzyć sklep w Panamie przed końcem roku: będzie to pierwszy kraj w Ameryce Środkowej, który przywita szwedzkiego giganta mody.

Obecne plany obejmują otwarcie stacjonarnego sklepu w Panamie, bez sklepu internetowego. Agencja prasowa Reuters dowiedziała się również, że nie ma aktualnych planów sklepów w innych krajach Ameryki Środkowej, mimo że sieć jest już obecna w Ameryce Północnej i Południowej.

Nowy sklep w Panamie będzie zarządzany na podstawie umowy licencyjnej z Hola Moda, która zgodnie z komunikatem prasowym H&M ma „bogate doświadczenie w handlu detalicznym i znajomość rynku”. - Ameryka Środkowa ma ogromny potencjał i nie możemy się doczekać otwarcia naszego pierwszego sklepu H&M w Panamie pod koniec 2020 roku - powiedział w tym samym oświadczeniu dyrektor generalny Karl-Johan Persson.

H&M działa obecnie w 74 krajach na całym świecie, w tym w krajach Ameryki Łacińskiej, takich jak Chile, Meksyk, Peru i Urugwaj.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.