16.03.2017/16:05

Haker obraża prezydenta Trumpa z twitterowego konta McDonald's

Jak informuje CNBC, obserwatorów konta McDonald's w serwisie Tweeter ze zdumieniem przeczytali w czwartek rano bardzo obraźliwy wpis pod adresem prezydenta Donalda Trumpa. Ktoś najprawdopodobniej włamał się na konto sieci i w jej imieniu zamieścił wpis. Tekst został błyskawicznie usunięty, ale jak wiadomo Internet nie zapomina.

W tweecie prezydent Trump został nazwany "disgusting excuse of a President", co można przetłumaczyć jako "obrzydliwa atrapa Prezydenta"  (dosłownie: obrzydliwa wymówka). Autor domagał się również powrotu byłego prezydenta Baracka Obamy do Białego Domu, a na koniec wyśmiewał wielkość dłoni Trumpa.

To, że konto tweeterowe McDonald's zostało zhakowane jest bardzo prawdopodobne, ponieważ dzień wcześniej wykryto włamanie do serwisu i stwierdzono kradzież setek haseł.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • G 23.02.2018

    No nie wiem

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.