17.03.2016/10:17

Hala Selgros na warszawskim Rembertowie już stoi

Na granicy warszawskiego Rembertowa i Wawra, przy skrzyżowaniu ulic Marsa i Okularowej, powstaje nowa hala Selgros Cash&Carry. Obiekt budowany jest na terenie dawnego zakładu produkcji telefonów Alcatel. Obiekt już stoi, teraz czekają go prace montażowe i wyposażeniowe, konieczne będzie także uporządkowanie otoczenia hali.

Nowa hala Selgrosu będzie już trzecim tego typu obiektem sieci w stolicy i jej okolicach. Docelowo w aglomeracji warszawskiej funkcjonować mają cztery hale cash&carry tej firmy.

Aktualnie w ramach sieci Selgros Cash&Carry działa w Polsce 16 hal, w których zatrudnienie znalazło ponad 4 tys. pracowników. Plany rozwoju sieci zakładają zwiększenie liczby hurtowni do 20.

Właściciel firmy, holding Transgourmet, działa nie tylko w Polsce, ale również we Francji, Szwajcarii, Niemczech, Rumunii oraz w Rosji. W ofercie Selgrosu w Polsce znajduje się ok. 40 tys. artykułów spożywczych i przemysłowych.


 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.