31.05.2016/15:08

Handel transgraniczny rośnie. Napędza go e-commerce

Handel transgraniczny rośnie w stałym tempie. Według danych PayPal najczęściej kupują w Polsce mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Włoch, Kanady, Australii, Hiszpanii i Holandii oraz Szwecji.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Lucas33 25.01.2017

    Jest wiele aspektów związanych z ekspansją sklepów on-line, dlatego wielu przedsiębiorców obawia się tak dużego i poważnego kroku. Sam byłem przerażony gdy tylko myślałem o ogromnej ilości spraw i formalności, które trzeba wziąć pod uwagę i załatwić. Jednak widzę ogromną szansę w wejściu na rynek zagraniczny i gdy podjąłem decyzję o ekspansji zwróciłem się do firmy Nowe Kolory, która bardzo profesjonalnie zajmuje się ekspansją sklepów on-line na zagraniczne rynki. Pomogli mi w załatwieniu wszystkich spraw i nawet moja słaba znajomość obcego języka nie stanowiła problemu. Internetowy handel transgraniczny jest wielką szansą, więc warto w to inwestować, a profesjonalna firma może bardzo w tym pomóc i ułatwić cały proces.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.