14.11.2016/14:22

Handel zjednoczony przeciwko ustawie o przewadze kontraktowej. Wspólny głos POHiD, PIH i FPH!

Po raz pierwszy w historii Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, Polska Izba Handlu oraz Forum Polskiego Handlu przemówiły wspólnym głosem. Największe organizacje skupiające firmy z sektora handlu i dystrybucji zaapelowały do polskich władz o rezygnację z planów wprowadzenia ustawy o tzw. wykorzystywaniu nieuczciwych praktyk handlowych w obecnym kształcie.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • PIS to komuna 15.11.2016

  PIS porusza się w gospodarce jak słoń w składzie porcelany. Za co się pisowcy nie wezmą to wpadka i kompromitacja. Ale tak to jest jak za ekonomię biorą się Misiewicze z gęba pełną frazesów a w praktyce chcą tylko zamoczyć jak najszybciej ryj w korycie.

 • kolo 15.11.2016

  nie mam już żadnej wątpliwości, że ze wszystkich stron działanie w tej sprawie są wyłącznie pzorowane, wszystkim(?) byłoby na rękę aby pozostało status quo... a mali gracze nadal będą traktowani przez wielkie sieci per noga i w trakcie "negocjacji" będą robić z nich wiatrak. spróbujcie na przykład podnieść ceny ze względu na zwyżkę kursu...

 • gamel 15.11.2016

  PiS próbuje im się dorwać do tyłków, więc reakcja obronna jest jak najbardziej prawidłowa. Posłowie PiSu powinni się cieszyć że nie są przedsiębiorcami żyjącymi w państwie PiS.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.