11.10.2021/20:19

Handlowa „Solidarność” zapowiada protesty w sprawie omijania zakazu handlu w niedziele. Mają być wymierzone w pracodawców

Już niemal wszystkie większe sieci handlowe omijają zakaz handlu w niedziele. Alfred Bujara, szef sekcji handlu w NSZZ „Solidarność” zapowiada w rozmowie z Money.pl, że jego związek będzie organizować protesty pracowników, którzy są „bardzo niezadowoleni”.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Ewa 12.10.2021

  Za późno panie Bujara o wiele za późno...

 • Ewa 12.10.2021

  Panie Bujara za późno o wiele za późno...Jedne głąby chcą na siłę zarobić na pracownikach a drugie głąby chcą sobie z nudów połazić po sklepach. A w środku tego gówna są pracownicy....Za późno my już mamy dość.

 • x 12.10.2021

  Bujara, a może tak zajmiesz się wreszcie patologiami pracy typu wyzysk, niewłaściwe warunki pracy, a przede wszystkim coraz większą drożyzną i opodatkowaniem, które mają się coraz lepiej. W tym temacie siedzicie cicho, więc nie wycierajcie się ludźmi pracy.

 • Jamroży 12.10.2021

  Może niech tak Solidarność zaprotestuje przeciwko łamaniu prawa w Polsce przez pis i wprowadzaniu przez pis dyktatury w Polsce. Przecież kiedyś obalili komunę, czas zająć się pisowską neokomuną.

 • Ewan 12.10.2021

  Jakie protesty i po co teraz jak wszystko otwarte? Co zrobił rząd żeby nie doszło do takiej sytuacji ? NIC !, Jedna wielka kpina .A pan Panie Bujara to nie wiem co robi skoro mamy taki bubel prawny że sieci robią co chcą. Większość pracowników nie ma nic do gadania .Tak PIS załatwił te grupę pracowniczą.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także