23.02.2021/18:32

Organizacje prozwierzęce naciskają na sieć Hard Rock w sprawie jaj z chowu klatkowego

Ponad 75 organizacji zajmujących się ochroną zwierząt, wzywa prowadzącą restauracje, kasyna i hotele firmę do publicznego zobowiązania się do całkowitej rezygnacji z wykorzystywania jaj pochodzących z chowu klatkowego. Dotyczy to 217 lokalizacjach na całym świecie.
 

Fundacja Alberta Schweitzera wchodząca w skład koalicji Open Wing Alliance (OWA) dołączyła dziś do globalnej kampanii skierowanej przeciwko Hard Rock International. 

Kampania skierowana do Hard Rock ma na celu pokazanie firmie, że mając w swoich łańcuchach dostaw jaja pochodzące z chowu klatkowego, ponosi odpowiedzialność za dobrostan zwierząt.

W ramach skoordynowanych działań z koalicją Open Wing Alliance, Fundacja Alberta Schweitzera uruchomiła petycję na swojej stronie internetowej i będzie brać udział w akcjach w mediach społecznościowych 23 i 24 lutego 2021 roku. 24 lutego tysiące aktywistów z całego świata wezmą udział w globalnym dniu akcji na Twitterze, aby zachęcić firmę Hard Rock do podjęcia zobowiązania i całkowitej rezygnacji z jaj pochodzących z chowu klatkowego we wszystkich swoich lokalizacjach na całym świecie.

Hard Rock jest popularną siecią restauracji działająca na całym świecie.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.