17.03.2020/14:50

Hebe ograniczona pracę konsultantów i prosi klientów o ograniczenie dotykania produktów i testerów

W związku z epidemią koronawirusa sieć Hebe wprowadziła zasady bezpieczeństwa dotyczące sklepów stacjonarnych, zachęcając, aby zakupów dokonywano w pierwszej kolejności za pośrednictwem sklepu internetowego. Jednocześnie operator m.in. ograniczył ilość pracy operacyjnej konsultantów w sklepach stacjonarnych.

W sklepach sieci Hebe udostępnione zostały  środki dezynfekujące, na bieżąco czyszczone są także terminale płatnicze. Od poniedziałku 16 marca br. sklepy stacjonarne są czynne do godziny 18.

W drogeriach ograniczona została ilość pracy operacyjnej konsultantów, którzy na co dzień służą radą klientom w sklepach stacjonarnych. Firma prosi klientów o ograniczenie dotykania produktów na półkach oraz używania testerów.

Klienci placówek proszeni są także o korzystanie w pierwszej kolejności z płatności elektronicznej, a także o zachowanie bezpiecznej odległości od pracowników i pozostałych klientów (co najmniej 1-1,5 m) oraz zakrywanie ust i nosa podczas kichania. Sieć Hebe apeluje do osób z infekcjami o rezygnację z zakupów stacjonarnych. Doradzając aby wszyscy konsumenci korzystali z bezpieczniejszych zakupów on-line, gdzie sprzedaż jest prowadzona na bieżąco. Jednocześnie firma zastrzega, że „terminy dostaw mogą ulec czasowemu wydłużeniu ze względu na zaistniałą sytuację.“

Jednocześnie operator informuje, ze w „trosce o chęć zagwarantowania dostępu do środków higienicznych oraz wirusobójczych jak najszerszej grupie klientów po oferowanej przez nas cenie, jedna osoba może zakupić maksymalnie pięć sztuk produktów z wymienionych kategorii: żele antybakteryjne, mydła, żele pod prysznic, uzupełniacze do mydeł i żeli w płynie oraz produkty do higieny intymnej.“

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Beata x 25.03.2020

    A czy drogeria Hebe posiada produkty pierwszej potrzeby? Nie ma tam papieru, środków czystości, zeli antybakteryjnych również... Mydlo można kupic w supermarkecie. Teraz jest to tylko okazja do spacerowania młodzieży i babek które nie wiedzą co zrobić z czasem.... Drogerie powinny być zamknięte! Dla bezpieczeństwa klientów i pracowników!

  • Ona 19.03.2020

    Nie widziałam by konsultantki miały rękawiczki ochronne to by pomogło w ich pracy. A przede wszystkim uchroniło przed klientami. Dbajmy o siebie wzajemnie. Może warto też pomyśleć o pleksi oddzielajacej od osoby powiedzmy zarażonej. Proszę o przemyślenie tego tematu przełożonych Firmy Hebe

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.