14.12.2019/00:08

Hebe otwiera cztery sklepy w tym flagową placówkę w warszawskiej Arkadii

Należąca do grupy Jeronimo Martins sieć drogerii Hebe otworzyła 13 grudnia cztery nowe sklepy. Wśród nich jest nowy flagowy sklep, który ruszył w  Warszawie w Centrum Handlowym Westfield Arkadia. W sumie do końca tego roku firma chce otworzyć 50 nowych sklepów.

Sieć drogerii Hebe uruchomiła 13 grudnia br., miało miejsce otwarcie czterech nowych drogerii Hebe: dwóch warszawskich, zlokalizowanych w Centrum Handlowym Westfield Arkadia przy Al. Jana Pawła II 82 oraz przy ul. Chrobrego 4, jak również w S1 Center przy ul. Sienkiewicza 12 w Mielcu oraz przy ul. Sikorskiego 6A w Namysłowie.

W nowej, flagowej drogerii Hebe w Centrum Handlowym Westfield Arkadia dostępna jest także specjalna przestrzeń typu store in store, dedykowana marce Inglot.

Warto przypomnieć, że kilkanaście dni temu, 28 listopada operator otworzył jednego dnia cztery nowe drogerie. Placówki były zlokalizowane w Ostrowie Wielkopolskim, Działdowie, Łasku i Legnicy.

Sieć drogerii Hebe należąca do spółki Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja dynamicznie rośnie. W III kw. tego roku sprzedaż drogerii wyniosła 63 mln euro, co oznacza wzrost rok do roku w walucie lokalnej o 26,9 proc. Po III kw. przychody Hebe wyniosły 180 mln euro, co oznacza wzrost rdr o 26,6 proc.

W pierwszym dziewięciu miesiącach 2019 r. operator otworzył łącznie 26 drogerii i zamknął jeden sklep. Na koniec września sieć liczyła 255 drogerii wobec 207 rok wcześniej. Sieć rozwija się zarówno w dużych, jak i małych miejscowościach.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Ja4444 25.02.2020

    Z ochroniarzem psychopatą w Hebe Arkadii

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.