16.09.2016/13:12

Hebe otwiera kolejne sklepy drogeryjne

16 września br. została otwarta pierwsza drogeria Hebe w Lesznie. Sklep zlokalizowany jest w Galerii Leszno, przy Al. Konstytucji 3 Maja 12. W ciągu ostatnich miesięcy sieć drogerii Hebe systematycznie otwierały kolejne sklepy.

12 sierpnia br. została otwarta drogeria Hebe w Łomży, w Parku Handlowym, przy ul. Piłsudskiego 121.

27 maja br. została otwarta drogeria Hebe w Świnoujściu. Sklep zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Stop.Shop, przy ul. Kościuszki 15.

9 maja br. została otwarta trzecia drogeria Hebe w Szczecinie. Sklep zlokalizowany jest na poziomie -1 Galerii Kaskada, przy Al. Niepodległości 36. Pozostałe dwie szczecińskie drogerie Hebe zlokalizowane są w Centrum Handlowym Gryf przy ul. Wiosennej 32 oraz w Outlecie przy ul. Struga 42.

28 kwietnia br. została otwarta drogeria Hebe w Szamotułach. Sklep zlokalizowany jest w Centrum Handlowym INBAG, przy ul. Feliksa Nowowiejskiego 1.

1 kwietnia br. miało miejsce otwarcie nowej drogerii sieci Hebe w Bytomiu. Placówka zlokalizowana jest w Centrum Handlowym Agora Bytom, przy Placu Tadeusza Kościuszki 1.

Zaś 12 lutego sieć drogerii uruchomiła placówkę w Galerii Wola Park w Warszawie.

Hebe to drogerie, w których dostępna jest szeroka oferta kosmetyków kolorowych, dermokosmetyków i produktów na wyłączność. Dodatkowo w placówkach Hebe dostępna jest szeroka oferta dermokosmetyków oraz produktów do makijażu, zaś konsultantki w Hebe pomagają klientom w doborze odpowiedniego produktu.

Pierwszy sklep Hebe został otwarty w maju 2011 r., przy Al. Jerozolimskich 11/19 w Warszawie. Sieć jest rozwijana przez spółkę Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja (z Grupy Jeronimo Martins) i liczy obecnie już ok. 140 placówek handlowych.

Należąca do grupy Jeronimo Martins sieć Hebe osiągnęła w pierwszej połowie 2016 roku sprzedaż na poziomie 55 mln euro. Od stycznia do czerwca br. obroty sieci Hebe zwiększyły się o 15,4 proc. Z kolei w ujęciu uwzględniającym drugi kwartał wzrosły one o 15,1 proc. wobec analogicznego okresu w ub.r.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.