29.10.2020/15:00

Hebe otwiera trzy nowe drogerie jednego dnia

Dziś, w czwartek 29 października, otwarte zostały trzy najnowsze sklepy Hebe – w Augustowie, Solcu Kujawskim i Bartoszycach. Są to pierwsze drogerie sieci Hebe w każdym z wymienionych miast.

Najnowsze drogerie Hebe zlokalizowane są: w Augustowie, w Parku Handlowym przy ul. Ziemiańskiej 1C; w Solcu Kujawskim, w Centrum Handlowym Vendo Park przy ul. Ugory 1; oraz w Bartoszycach, w Centrum Handlowym INBAG przy ul. Elizy Orzeszkowej 2.

Sieć Hebe na koniec września 2020 r. liczyła 256 placówek. To dokładnie o jeden sklep więcej niż rok wcześniej, a zarazem o 17 placówek mniej niż na koniec 2019 r. Od stycznia otwarto 12 punktów Hebe (8 w pierwszym kwartale, 3 w drugim, 1 w trzecim), a zamknięto 29 placówek.

Przypomnijmy, że w wakacje spółka Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, zarządzająca siecią drogerii i aptek Hebe, poinformowała, że skoncentruje swoje plany rozwojowe tylko na części drogeryjnej. Wskazano, że 47 aptek zostanie zamkniętych, w wyniku czego 290 pracowników straci pracę. Proces zwolnień grupowych rozpoczął się pod koniec lipca.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także