31.03.2020/11:19

Helio dziękuje personelowi medycznemu i przekazuje przekąski dla szpitala

Firma Helio przekazała 1 tys. poręcznych opakowań bakalii przekąskowych pracownikom Centralnego Szpitala Klinicznego UM oraz Szpitala dziecięcego w Łodzi. W ten sposób producent chce podziękować pełniącym dyżury pielęgniarkom, lekarzom i ratownikom medycznym.

– Pandemia COVID-19 spowodowała niewyobrażalne skutki na całym świecie, z dnia na dzień przybywa coraz więcej zarażonych, a na pierwszej linii frontu znaleźli się lekarze, pielęgniarki, ratownicy oraz cały personel medyczny, który pracuje teraz w stanie ciągłej gotowości, walcząc każdego dnia o zdrowie i życie pacjentów, narażając przy tym zdrowie swoje i swoich bliskich. Helio pragnie wyrazić wdzięczność wszystkim pracownikom służby zdrowia, przyłączając się w ogólnopolską akcję pomagania medykom, a tym samym pomóc im w miarę możliwości przetrwać ten straszny czas pełen poświecenia, ogromnego ryzyka i obaw o zdrowie wszystkich rodzin w Polsce – podał producent.

Do Centralnego Szpitala Klinicznego UM oraz Szpitala dziecięcego w Łodzi trafiło 1 tys. opakowań bakalii przekąskowych. Spółka Helio obecna jest na rynku od ponad 30 lat. Produkuje bakalie i masy do ciast, popcorn do mikrofalówki, polewy i dekoracje. 

– Okazane przez Helio wsparcie dla medyków jest naturalnym, bezinteresownym odruchem serca, by móc choć w niewielkim stopniu dodać otuchy lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom medycznym, którzy prawie nie schodzą z dyżurów, by nieść pomoc potrzebującym – zaznacza spółka.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.