24.10.2018/10:11

Herbapol zmienia kluczowych dyrektorów. Nowe twarze z Coca-Coli i Bakallandu

Od początku października nowym dyrektorem marketingu w firmie Herbapol-Lublin została Anna Mrożewska. Stanowisko dyrektora handlowego objął Paweł Głowniak.

Anna Mrożewska z branżą marketingową związana jest od ponad 18 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w Polsce jak i zagranicą (Wielka Brytania, Szwajcaria), pracując dla firm z branży FMCG takich jak Gillette, Revlon, The Ales Group. Przez sześć lat związana była z Coca-Cola HBC, gdzie pełniła funkcję dyrektor marketingu, a następnie dyrektor strategicznych projektów biznesowych. Jako dyrektor marketingu w Herbapol-Lublin będzie odpowiedzialna za przygotowanie i realizację strategii marketingowo-komunikacyjnej spółki oraz wszystkich marek, jak również rozwój i promocję nowych produktów.

Na stanowisko dyrektora handlowego do zespołu dołączył Paweł Głowniak. Przez ostatnie 14 lat związany był z firmą Bakalland, gdzie jako dyrektor handlowy odpowiedzialny był za sprzedaż krajową i zagraniczną na ponad 40 rynkach na całym świecie. Od 2013 roku był także wiceprezesem zarządu firmy. Uczestniczył również w procesach fuzji, jak m.in. ostatnie połączenie firmy Bakalland i Delecta. W Herbapol-Lublin odpowiadać będzie za strategię, organizację i zarządzanie całą krajową siecią sprzedaży.

- Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączają osoby z tak ogromnym doświadczeniem na rynku FMCG – zarówno krajowym, jak i zagranicznym. Jestem przekonany, że ich wiedza i wysokie kompetencje pozwolą nam na umocnienie wiodącej pozycji Herbapolu, zbudowanie skutecznej przewagi konkurencyjnej oraz osiągnięcie założonych celów biznesowych firmy – mówi Evangelos Evangelou, prezes zarządu Herbapol-Lublin.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Gibon 17.11.2019

    Zmiana ludzi na górze a na dole bałagan jak mało gdzie, wyszkoleni ludzie uciekają aby szum, nikt tego nie widzi, kadra kierownicza i dyrektorzy pożal się Boże, zero pojęcia o czym kolwiek, produkcja ziół wiele do życzenia, nie ma już kim pracować, ci którzy zostali to tylko na przetrwanie ale no cóż ktoś do tego doprowadził.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.