17.07.2020/11:52

Hipermarkety w Polsce wciąż powstają! Bi1 uruchomi kolejny sklep wielkopowierzchniowy

Ekipa budowlana kończy prace przy budowie konstrukcji i dachu hipermarketu Bi1 w Ełku. Uroczyste zawieszenie wiechy obiektu planowane jest na 22 lipca br.

Hipermarket Bi1 w Ełku będzie największym sklepem spożywczym w regionie. Realizowana inwestycja obejmuje budynek handlowy o powierzchni użytkowej ok. 5 tys. mkw., parking na 350 aut oraz stację paliw. W hipermarkecie ma być zatrudnionych kilkadziesiąt osób.  

Inwestycja w Ełku jest pierwszą realizowaną przez Grupę Schiever od czasu przejęcia kilku hipermarketów w wyniku decyzji UOKiK-u o warunkowym przejęciu sieci Real przez konkurencyjną grupę Auchan. Schiever jest franczyzobiorcą Auchan.

-.Bi1 to największy hipermarket w regionie, kilkadziesiąt nowych miejsc pracy, a przede wszystkim wielofunkcyjna przestrzeń odpowiadająca zróżnicowanym potrzebom mieszkańców regionu, pozwalająca na dokonanie kompleksowych zakupów w jednym miejscu - podaje grupa Schiever.

Hipermarket Bi1 w Ełku będzie częścią centrum handlowego Karuzela, którego budowę rozpoczęto w 2019 r., a otwarcie planowane jest na czwarty kwartał 2020 roku. Całkowity koszt inwestycji  to ponad 100 mln zł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.