30.09.2018/00:00

Hochland jednym ze sponsorów półmaratonu w Kaźmierzu

Hochland Polska był głównym partnerem Hochland Półmaratonu Doliną Samy, w którym wzięło udział kilkuset uczestników.

W ramach Strefy Barbeque Hochland znalazły się  grillowane sery typu feta, zupa orientalna curry,  pyry z gzikiem z wykorzystaniem serków mini, makaron z serem, szpinakiem i suszonymi pomidorami oraz deserki z Almette.

Festyn, który zorganizowany został przy okazji Hochland Półmaratonu dla wszystkich uczestników i ich rodzin, swoim charakterem nawiązał do wielkopolskiej tradycji gościnności, były m. in. konkursy, występy muzyczne, regionalne potrawy, kącik zabaw dla dzieci.

Trasa półmaratonu biegnie przez malownicze tereny gminy Kaźmierz. - Zaangażowaliśmy się w organizację tej imprezy już szósty raz i cieszymy się, że zaproponowana aktywność wpisuje się w stały punkt programu imprez biegowych w Polsce – stwierdził Jacek Wyrzykiewicz, PR & marketing services manager w firmie Hochland Polska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.