02.06.2021/17:58

Sieć sklepów Rituals Cosmetics wchodzi do Polski

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Rituals Cosmetics rozszerza swoją działalność na Polskę. Pierwsze stacjonarne sklepy holenderskiej sieci pojawią się w Warszawie i Gdańsku. Na ich lokalizację firma wybrała centra handlowe. 

Założycielem marki jest Raymond Cloosterman. Do tej pory w Polsce działał jedynie sklep internetowy Rituals.

Jednak jeszcze w 2020 r. w czasie szalejącej epidemii koronawirusa na świecie, Raymond Cloosterman podtrzymywał plany budowy stacjonarnej sieci sklepów m.in. w Polsce i Rosji. 

Według informacji portalu retailnet.pl, pierwsze otwarcia w naszym kraju zaplanowane jest w sierpniu w Warszawie w galerii Westfield Arkadia, kolejne - w warszawskie galerii Sadyba Best Mall oraz Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.

Pierwszy samodzielny salon Rituals został otwarty w 2000 roku. Obecnie pod tym szyldem ponad 600 salonów w 27 krajach w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Północnej. 

W Polsce kosmetyki tej marki są też obecne są w perfumeriach Doulgas oraz Sephora.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także