15.03.2017/11:59

Holenderski właściciel portalu Pyszne.pl uważa Polskę za rynek strategiczny

Holenderski Takeaway.com, właściciel Pyszne.pl, to firma zarządzająca platformą do zamawiania dań gastronomicznych online. W raporcie rocznym za 2016 r. firma poinformowała, że na swoich rynkach wiodących – w Holandii, Niemczech, Belgii, Austrii i Polsce – posiada ok. 62% udziałów w całym rynku sprzedaży dań restauracyjnych online. Polska jest uważana za rynek strategiczny. Duże inwestycje w marketing mają przynieść znaczne wzrosty przychodów.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Eryk 27.06.2021

  Gdy chcę wydać kilkadziesiąt złotych na jedzenie, to zabieram żonę do restauracji, gdzie jest klimat i zostanę obsłużony, a nie zamawiam do domu, gdzie mogę sam coś upichcić, tylko po to, by dostać zimne danie w styropianowym pudełku w restauracyjnej cenie.

 • Centuś Krakoski 02.09.2020

  Super, dzięki wam i waszym prowizjom jedzenie na dowóz w Polsce wzrosło średnio o 20%-30%. Oszczędzając 3 minuty życia szukając jedzenia przez google muszę później płacić o 8-9zł więcej na które później pracuje jakieś 30 minut. Tak więc super deal. Mam nadzieję że ludzie zaczną sobie zdawać sprawę że to właśnie przez was ceny żarcia tak wystrzeliły w górę.

 • klient 04.03.2018

  Pyszne.pl ma najgorszą obsługę klienta. To niebywałe, że można być tak bezczelnym wobec stałego klienta w dzisiejszych czasach. Odcinają się od odpowiedzialności za swoje błędy. Przerzuciłem przez ten portal tysiące złotych i było kilka sytuacji, gdzie ewidentnie zawiedli z własnej winy i za każdym razem w odpowiedzi na zgłoszenie pomocy odpowiedź brzmi w stylu: "Radź sobie... pozdrawiamy.". Kiedy odpiszesz, że chcesz sprawę z nimi rozwiązać, to oni już po tamtej odpowiedzi, temat zamykają i olewają klienta kompletnie. Zrazili mnie tym kilkukrotnie i już tam nie zamierzam wracać. NAPRAWDĘ NIE POLECAM tego portalu, oszczędzicie sobie nerwów.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.