04.03.2020/13:23

Hologram 3D i wyspa kawowa. Żabka z nowoczesnym sklepem w nowej centrali [GALERIA]

W budynku, w którym mieści się poznańska centrala spółki Żabka Polska, ruszył flagowy sklep największej sieci convenience w kraju. W placówce wykorzystano kilka nowych konceptów, takich jak duża wyspa kawowa oraz... projektor wyświetlający hologram w 3D.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Witold 18.12.2020

  Drogi Nnnext, cieszę się, że napisałeś "fajny wynalazek". Na zdjęciu widoczne jest rozwiązanie brytyjskiej firmy Hypervsn. Polski startup o nazwie Ledholo produkuje wyświetlacze bazujące na tej samej technologii (POV) które świecą z jasnością do 2.200 cd/m2 przy rozdzielczości Full HD. Oczywiście bardziej precyzyjne byłoby użycie określenia efekt holograficzny niż hologram, aczkolwiek jakby nie było z całą pewnością możemy mówić o narodzinach reklamy holograficznej. Pierwsze telewizory kineskopowe w porównaniu do współczesnych monitorów wypadają raczej blado, ale to właśnie nic innego, jak postęp technologiczny. Hologramy 3D, czy dokładniej obrazy z efektem holograficznym przyciągają uwagę, fascynują, zapadają w pamięć... Cóż, szkoda, że Żabka testuje/testowała rozwiązanie brytyjskie a nie polskie. Ledholo można zobaczyć np. w salonach T-Mobile w warszawskiej Arkadii i Galerii Mokotów (póki co do 24.12.2020 - Covid-19 nie pomaga ...

 • - 09.03.2020

  (komentarz niezgodny z regulaminem forum)

 • Obywatel 06.03.2020

  Pokazują się z rozmachem, nowe super kosmiczne sklepy, nowe super ekologiczne auta, cudowne wszystko i magiczne. Szkoda, że nie pokazują jak wyglądają te stare dostawczaki które ledwo zipią, strach tym jeździć. Szkoda również, że nie pokazują tych wspaniałych "odświeżonych" sklepów, jaka to tandeta jest po kosztach. Z grubsza pędzlem machną aby było, skęcą nową ladę i tyle, wszystko inne zostawiają ajentowi stare, lodówki, piece, grill, regały. Zaplecza nie tkną nawet palcem, a chwalą się na portalach internetowych, że wyremontują wszystkie sklepy, a nie ma czym, bo to pic na wodę foto montaż.

 • Nnnext 05.03.2020

  To nie jest żaden hologram tylko 'ekran mechaniczny' czyli diody na łopatach wiatraka. Ps.wspolczuje sprzedawcom przebywania cały dzień w miejscu gdzie takie urządzenie cały czas migocze im w oczy - fajny wynalazek ale jakość obrazu wciąż dość słaba.

 • Mzz 04.03.2020

  Czego sie nie robi za kase Fr...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.