06.11.2019/13:27

Ikea otworzyła w Krakowie punkt o powierzchni... 20 mkw.

W centrum handlowym M1 w Krakowie powstał tymczasowy punkt sieci Ikea. Mieszkańcy północno-wschodnich dzielnic miasta mogą tu odbyć wirtualną wycieczkę po wnętrzach kuchennych ze sklepu Ikea Kraków. Pop-up funkcjonuje od 2 do 30 listopada.

Klienci skorzystają także z pomocy doradcy przy planowaniu zmian w kuchni. Powalczą też o w konkursie, w którym nagrodą jest możliwość metamorfozy własnej kuchni.

Punkt IKEA w M1 Kraków ma ułatwić mieszkańcom Nowej Huty, Czyżyn, Bieńczyc, Mistrzejowic oraz Dąbia, czyli dzielnic zlokalizowanych w okolicy centrum handlowego, zapoznanie się z aktualną ofertą mebli kuchennych szwedzkiej sieci.

- IKEA konsekwentnie rozwija sprzedaż wielokanałową, otwierając niekonwencjonalne formaty w atrakcyjnych lokalizacjach - czytamy w komunikacie sieci.

Punkt IKEA w M1 Kraków funkcjonować będzie do końca listopada 2019 roku w formie wyspy o powierzchni 20 mkw. W showroomie można zobaczyć próbki rozwiązań kuchennych IKEA i - za pośrednictwem gogli VR - odbyć wirtualną wycieczkę po wnętrzach sklepu IKEA Kraków, gdzie wiernie odwzorowano blisko 30 kuchni z krakowskich mieszkań.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.