09.09.2020/15:23

Ikea rozwija nowy kanał sprzedaży

W Gemini Park Tarnów otwarty został pierwszy w tym regionie stacjonarny Punkt Odbioru Zamówień Ikea.

Wcześniej meble i akcesoria do domu ze sklepu Ikea tarnowianie mogli odbierać w Mobilnym Punkcie Odbioru Zamówień, znajdującym się na parkingu zewnętrznym Gemini Park Tarnów. Nowy Punkt Odbioru Zamówień Ikea zlokalizowany jest na parterze centrum handlowego i ma powierzchnię 247 mkw. Do lokalu wchodzi się bezpośrednio z parkingu od strony ul. Nowodąbrowskiej. Punkt otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 20:00, a w soboty i niedziele handlowe w godz. 9:00 – 17:00. Zamówienia można składać na Ikea.pl lub telefonicznie. Opłata za kompletowanie i transport wynosi 29 zł, bez względu na wagę i wielkość zamówienia. Dostawy produktów realizowane są codziennie. W przyszłości w tarnowskim punkcie będzie też można skorzystać z porad wykwalifikowanych konsultantów Ikea i zaplanować kuchnię, sypialnię czy system regałów.
 
- Cieszymy się, że możemy zapewnić naszym klientom z Tarnowa i okolicznych miejscowości jeszcze wygodniejszy dostęp do mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz Ikea. Nasz Mobilny Punkt Odbioru Zamówień na parkingu Gemini Park Tarnów cieszył się ogromną popularnością, funkcjonował jednak w mocno ograniczonym przedziale czasowym. Nowy Punkt Odbioru Zamówień otwarty jest 8 godzin dziennie – mówi Magdalena Gorecka-Przepolska, specjalista ds. marketingu w Ikea Kraków.

Ikea stale rozwija nowe kanały sprzedaży i stara się być bliżej swoich klientów, poszerzając zasięg usługi Zamów i Odbierz. W całej Polsce działa już 20 Punktów Odbioru Zamówień zlokalizowanych poza sklepami Ikea oraz 4 Mobilne Punkty Odbioru Zamówień. W planach są kolejne otwarcia.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także