13.05.2020/13:09

Ikea wzmocni ochronę po tym, jak sprośny filmik z jednego z marketów podbił Internet

Szwedzka sieć meblowa Ikea zadeklarowała wzmocnienie ochrony po tym, jak w mediach społecznościowych pojawił się filmik pokazujący młodą kobietę, masturbującą się na różnych meblach w jednym z marketów sieci w Chinach – informuje The Insider.

Chińskie i światowe media społecznościowe lotem błyskawicy obiegł „wyzywający i pornograficzny filmik”, pokazujący młodą Chinkę, która wchodziła do kolejnych pomieszczeń ekspozycyjnych w markecie Ikea i przybierając wyuzdane pozy na różnych meblach masturbowała się w obecności innych klientów.

Filmik wzbudził niezdrową sensację, ale wkrótce został usunięty – obecnie w sieci można znaleźć tylko pojedyncze screeny, zamieszczane pod wpisami oburzonych użytkowników mediów społecznościowych.

Sieć zareagowała przesłanym do chińskich mediów oświadczeniem, w którym zapewnia, że „stanowczo się sprzeciwia i potępia tego rodzaju zachowania” oraz że natychmiast poinformowała o gorszącym incydencie policję z miasta, w którym doszło do zdarzenia. Nie ujawniono jednak, o którą konkretnie placówkę chodziło.

Źródło: insider.com

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Obserwator 17.05.2020

    Przecież IKEA promuje tego typu osoby i zachowania?

  • Ingvar Kamprad 14.05.2020

    Proszę o link do filmu.
    Kolega pyta.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.