18.02.2020/19:55

Influencerka na egzotycznych wakacjach? W rzeczywistości odwiedziła sklep Ikea

Popularna influencerka postanowiła sprawdzić, czy trudno jest udawać w mediach społecznościowych wakacje na Bali. Zamiast wyjechać do miejscowości turystycznej, udała się do pobliskiej Ikei i zrobiła zdjęcia w taki sposób, żeby oszukać swoich fanów.

Natalia Taylor opublikowała kilka fotografii na swoim koncie na Instagramie, podając, że jest na wakacjach na Bali. Pierwszy zestaw zdjęć został po prostu podpisany „królowa przybyła”. Zdjęcia przedstawiają Taylor we wnętrzach sklepu Ikea, ale zostały tak zaaranżowane, aby oglądający odnieśli wrażenie, że kobieta jest w egzotycznej podróży.

Wydaje się, że jej fani wierzyli, że Taylor naprawdę była na Bali. Wskazują na to komentarze pod zdjęciami.

Później, na swojej stronie w serwisie YouTube, Taylor opisała Bali jako „idealne miejsce na udawanie ekskluzywnych wakacji i okłamywanie wszystkich obserwujących moje konto”. Ostatecznie wyjaśniła, że celem całej akcji było sprawdzenie, czy rzeczywiście łatwo jest stworzyć przekonującego „fake newsa”.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.