03.03.2016/16:45

InPost chce rozdawać paczkomaty gminom

W ramach nowego programu InPost – na wniosek gminy – podaruje jej darmowy Paczkomat InPost w celu wsparcia jej rozwoju technologicznego. Dzięki nowoczesnym terminalom mieszkańcy zyskają wiele udogodnień m.in.: możliwość komfortowego nadawania i odbierania przesyłek, atrakcyjne ceny wysyłek, wygodny odbiór zakupów z internetu oraz dostęp do darmowego Wi-Fi.

Ponadto pierwszych 20 gmin, które zdecydują się na podjęcie współpracy, otrzymają dodatkowo zestawy komputerowe dla urzędu lub lokalnej szkoły.

- Postanowiliśmy wesprzeć rozwój technologiczny przez podarowanie każdej zainteresowanej gminie jednego z naszych paczkomatów. Jestem przekonany, że pojawienie się naszych urządzeń  na terenie gminy pozwoli na podniesienie komfortu życia jej mieszkańców – komentuje Ireneusz Kazimierczyk, CEO InPost Paczkomaty.

Grupa Integer.pl systematycznie rozszerza sieć Paczkomatów InPost w Polsce – w 2015 roku uruchomiono 800 nowych maszyn, a do końca 2016 roku zostanie ona powiększona o kolejnych

1000 lokalizacji.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.