06.03.2017/13:13

InPost obniża ceny usług kurierskich dla klientów indywidualnych

Firma InPost obniża ceny usług kurierskich dla klientów indywidualnych. Obniżka cen  dotyczy gabarytów B, C i D (16,99 zł, 19,99 zł, 28,99 zł). Przesyłki kurierskie InPost można nadać w jednym z 6 tysięcy punktów obsługi klienta, u kuriera InPost, bądź w jednym z ponad 2200 Paczkomatów InPost.

- Obserwujemy stały wzrost zapotrzebowania na przesyłki o większych gabarytach. Z usług kurierskich korzystamy coraz częściej, rośnie też waga nadawanych przedmiotów. Naszym zadaniem jest dostarczenie satysfakcjonujących usług po atrakcyjnej cenie i z tego zadania chcemy się jak najlepiej wywiązać, modyfikując naszą ofertę zgodnie z zapotrzebowaniem rynku– powiedział Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer, właściciela marki InPost.

To nie jedyne nowości jako ostatnio InPost przygotował swoim klientom. Pod koniec lutego poinformowano, że przy współpracy z Mastercard InPost wyposażył 2,5 tysiąca swoich kurierów w zbliżeniowe mobilne terminale płatnicze (tzw. mPOS-y). Dzięki temu każdy klient InPostu zamawiający przesyłkę kurierską za pobraniem, ma możliwość płacenia za nią kartą płatniczą lub telefonem z odpowiednią aplikacją obsługującą zbliżeniowe płatności mobilne, u wszystkich kurierów na terenie całego kraju.

InPost działa na rynku od 2006 r. w ramach Grupy Kapitałowej Integer.pl. Od października 2015 r. notowany na GPW. 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Marek 24.11.2017

    Tańszy niż bliskapaczka.pl to chyba nie będzie :P. Za nadanie przesyłki płacę zazwyczaj nie więcej jak 6 zł, a paczka idzie ekspresem (odbiera się ją w przeróżnych punktach - sklepach, stacjach benzynowych itp.).

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.