28.05.2018/12:34

Inpost "przebił" Biedronkę. Firma ma 3000 maszyn

Mielno to kolejne miasto, w którym swoją działalność rozszerzył Inpost. Tym razem firma głośno pochwaliła się otwarciem. Nowa maszyna jest 3000. urządzeniem w Polsce. To znacznie więcej, niż liczba sklepów sieci Biedronka.

Jak deklaruje Inpost, w 3000 maszynach znajduje się 290 000 skrzynek.

- W okresach największego zapotrzebowania na usługi wykorzystanie całej sieci sięga 100 proc. stąd decyzja aby przyspieszyć inwestycję w jej rozwój. Konsekwentnie realizujemy tę strategię, skupiając się także na mniejszych miejscowościach, które mają olbrzymi – moim zdaniem niedoceniany - potencjał – powiedział Rafał Brzoska, założyciel i prezes zarządu Grupy Integer.pl, właściciela marki InPost. - Nasz zakład w Zabierzowie pod Krakowem pracuje non stop, aby zrealizować wszystkie zamówienia – podkreśla Rafał Brzoska.

Maszyny należące do Inpostu obecne są w Polsce, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Oprócz tego wykorzystywane są w sieciach lokalnych firm kurierskich lub pocztowych w takich krajach jak Chile, Estonia, Litwa i Łotwa, Australia, Kolumbia, Islandia czy Irlandia.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.