09.09.2020/13:04

InPost wchodzi do budynków. Paczkomaty InDoor stają w biurowcach, blokach i galeriach handlowych

InPost uruchamia nową wersję automatów o nazwie Paczkomaty InDoor. Dotychczas maszyny były stawiane na powierzchniach zewnętrznych – jednak firma, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, zdecydowała się wprowadzić urządzenia przeznaczone specjalnie do instalacji wewnątrz budynków. Będą stawiane w biurowcach, blokach galeriach handlowych i innych nowoczesnych obiektach usługowych i mieszkalnych.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Anka 04.10.2020

    Powiem szczerze: bardzo czekam! Jeśli to faktycznie wejdzie i będzie ogólnodostępne, to kolejny raz InPost przyczyni się do poprawy jakości mojego życia. Tak samo było jak weszła ich aplikacja https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.inpost.inmobile, dzięki czemu nie stałam w kolejkach, wszystko trwało sto razy szybciej. Biorąc pod uwagę, że prowadzę jednoosobową działalność i wysyłam miesięcznie około 200 paczek - miało to dla mnie OGROMNE znaczenie. Czekam, trzymam kciuki i nie mogę się doczekać.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także