09.09.2020/13:04

InPost wchodzi do budynków. Paczkomaty InDoor stają w biurowcach, blokach i galeriach handlowych

InPost uruchamia nową wersję automatów o nazwie Paczkomaty InDoor. Dotychczas maszyny były stawiane na powierzchniach zewnętrznych – jednak firma, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, zdecydowała się wprowadzić urządzenia przeznaczone specjalnie do instalacji wewnątrz budynków. Będą stawiane w biurowcach, blokach galeriach handlowych i innych nowoczesnych obiektach usługowych i mieszkalnych.

– Wrzesień zaczynamy z kolejnym projektem – Paczkomatem InDoor. Zdecydowaliśmy się opracować i zbudować nową wersję popularnego Paczkomatu, ponieważ naszym zdaniem urządzenia tego typu mają olbrzymi potencjał. Już teraz klienci centrów handlowych, pracownicy biurowców czy mieszkańcy nowoczesnych osiedli będą mieli bezpośredni dostęp do naszych usług bez wychodzenia z budynku– powiedział Rafał Brzoska, prezes InPost.

Paczkomaty InDoor mogą funkcjonować zarówno 24/7 – gdy dostęp do danej lokalizacji na to pozwala – jak i w opcji z ograniczoną dostępnością. W takiej sytuacji nadawcy i odbiorcy informowani są o takiej lokalizacji, a czas na odbiór przesyłki jest wydłużony.

– Wprowadzając nowe technologie oraz proste, funkcjonalne rozwiązania właściciel nieruchomości dba o czas i wygodę mieszkańców, i użytkowników, jednocześnie zwiększa atrakcyjność swojej nieruchomości. Ponadto Paczkomaty są rozwiązaniem prośrodowiskowym – dostawy do naszych maszyn oznaczają nawet o 75 proc. mniejszą emisję CO2! – podkreśla Rafał Brzoska.

Wysokość Paczkomatu InDoor to 197 cm, co ułatwia transport wewnątrz budynku. Wielkość maszyny można modyfikować i dostosować do miejsca, w którym zostanie ona ulokowana, dzięki temu nadaje się do wnętrz budynków publicznych.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Anka 04.10.2020

    Powiem szczerze: bardzo czekam! Jeśli to faktycznie wejdzie i będzie ogólnodostępne, to kolejny raz InPost przyczyni się do poprawy jakości mojego życia. Tak samo było jak weszła ich aplikacja https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.inpost.inmobile, dzięki czemu nie stałam w kolejkach, wszystko trwało sto razy szybciej. Biorąc pod uwagę, że prowadzę jednoosobową działalność i wysyłam miesięcznie około 200 paczek - miało to dla mnie OGROMNE znaczenie. Czekam, trzymam kciuki i nie mogę się doczekać.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także