25.09.2018/07:59

Inpost wycofał się z kolejnych krajów

Nowym właścicielem paczkomatów w Czechach i na Słowacji jest firma Mall. Doniesienia o sprzedaży biznesu u południowych sąsiadów Polski potwierdza Integer - pisze Puls Biznesu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • mario12 08.10.2018

    Wcale się nie dziwię, ze koncentrują się tam gdzie są popularni. W dużych miastach paczkomaty ciągle przepełnione, żeby odebrac paczkę wczy to koło pracy czy koło domu muszę nie raz jechać do dalszego paczkomatu, bo moje nie dość, ze przepełnione to jeszcze mają auto Inpostu z kurierem z dodatkowymi przesyłkami pod paczkomatem. Widać, ze popyt na te usługi jest, a do tego pojawia im się coraz więcej firm chcacych przyatakowac rynek paczkomatów, np. firma Parcel Technik ze swoimi tanimi i nowoczesnymi skrytkomatami. Widziałem też maszyny jakieś innej firmy, ale nazwa wyleciała mi z głowy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.