12.05.2020/15:35

Państwowa Inspekcja Pracy przyjrzy się współpracy sieci Biedronka z Glovo w niedziele niehandlowe [TYLKO U NAS]

Niedzielne dostawy produktów zamawianych przez internet, a dostarczanych ze stacjonarnych sklepów sieci Biedronka za pośrednictwem kurierów Glovo, zainteresowały Państwową Inspekcję Pracy oraz związkowców z NSZZ Solidarność. Dyskontowa sieć zapewnia, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem i nie dochodzi do łamania zakazu handlu w niedziele.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Dodo 07.06.2020

  Sprzedaż internetowa Biedronki to nic innego niż jawne łamanie prawa. Pracownicy nie mają innego wyjścia, muszą pracować w niedziele niehandlowe i są to etatowi pracownicy, którzy normalnie w tygodniu pracują w sklepie.

 • Zzzzzxz 13.05.2020

  B zamiast przekształcić z 1 market/zbudowac w każdym większym mieście specjalny magazyn wyłącznie do przesyłek/ sprzedaży internetowej, kręci z jakimś G. Ani to wydajne/ efektywne ani opłacalne. Jakość jak to funkcjonuje, wystarczy poczytać komentarze klientów - krótko katastrofa. Fakt od czegoś trzeba zacząć ale najpierw do tego trzeba było się przygotować, nie da się wejść w e-grocery metodą hop- siup...

 • Dark 13.05.2020

  Najpierw głupie zakazy, potem głupie ich obchodzenie. I w ten sposób zamiast rozwijać rynek i konkurencję, rynek jest deformowany.

 • Tymoteusz 12.05.2020

  Proponuję zakazać zakupów łysym we wtorki a wszystkim tym, którzy nie uznają przewodniej roli jedynie słusznej partii w ogóle zakazać zakupów. Komunizacja i bolszewizacja Polski postępują

 • TSC 12.05.2020

  przeciez Biedronka nie ma zadnego ecommerce. klient zamawia nie w ich aplikacji tylko w aplikacji firmy na "G".

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.