29.07.2016/12:06

Intermarché ma nową stację paliw w Śremie

28 lipca w Śremie (woj. wielkopolskie) uruchomiono 62. już stację paliw należącą do sieci supermarketów Intermarché.

Obiekt Intermarché w Śremie działa przy supermarkecie pod tym samym szyldem i zlokalizowana jest przy ul. Chełmońskiego 1b. Jest to jednocześnie czwarta otwarta w tym roku przez sieć stacja benzynowa w Polsce.

Punkt w Śremie czynny jest przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu. W ofercie stacji znajduje się benzyna Pb95 i 98, olej napędowy oraz LPG. Wszystkie paliwa dostarczane są przez Orlen oraz Gaspol. Zmotoryzowani mogą zatankować na jednym z czterech stanowisk, a dla samochodów na gaz przewidziany jest dystrybutor zaopatrzony w dwa węże przystosowane do samodzielnego tankowania.

Przy stacji działa ponadto sklepik o powierzchni 60 mkw., oferujący klientom blisko 1000 produktów, w tym artykuły spożywcze i przemysłowe, akcesoria motoryzacyjne, a także kącik bistro.

Sieć ma w założeniu stałe zwiększanie liczby swoich obiektów tak, aby działały one przy każdym istniejącym supermarkecie Intermarché – tam gdzie jest to możliwe.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.