17.12.2018/13:40

Intermarché ma trzy nowe sklepy

Sieć supermarketów Intermarche otworzyła trzy nowe punkty w Tarnowcu, Zbylitowskiej Górze oraz Mławie. Dwa z nich funkcjonowały wcześniej pod innym szyldem.

– Ogromnie cieszymy się z dołączenia do naszej sieci nowego przedsiębiorcy wraz z dwoma sklepami – w Tarnowcu i Zbylitowskiej Górze. To otwarcie wzmacnia obecność szyldu Intermarché w Polsce, a także grono właścicieli sklepów działających w ramach Grupy Muszkieterów, którzy stanowią największą siłę naszej organizacji. Nowy partner oznacza także zasób nowych pomysłów i dodatkowej energii dla całej Grupy – mówi Marc Dherment, dyrektor generalny Grupy Muszkieterów w Polsce i dodaje – Dołączenie nowego franczyzobiorcy do naszej sieci potwierdza również, że w ramach walki o klienta, która jest wyzwaniem dla wszystkich właścicieli sklepów w Polsce, szyld Intermarché charakteryzuje się solidną ofertą biznesową. Może ona być skuteczną odpowiedzią dla wszystkich supermarketów kompaktowych, które poszukują kompleksowej logistyki, szerokiej oferty m.in. produktów ultra świeżych, a także dobrego poziomu konkurencyjności cenowej. Wierzymy, że pozytywne efekty z obecności naszego szyldu w mieście odczują także klienci.

Nowe markety Intermarché mieszczą się w Tarnowcu przy ul. Tarnowskiej 87, oraz w Zbylitowskiej Górze przy ul. Zbylitowskich 91. Powierzchnia sklepu w pierwszej lokalizacji to 600m2, natomiast w przypadku Intermarché w Zbylitowskiej Górze sala sprzedaży ma około 700m2. Oba sklepy są wyposażone w parkingi z 25 miejscami postojowymi.

Równolegle, 12 grudnia Intermarché zaprezentowało zupełnie nową odsłonę sklepu w Mławie. Sieć zdecydowała się przenieść sklep bliżej centrum miasta, na ulicę Grzebskiego 34. Od teraz mieszkańcy Mławy mogą korzystać z nowej sali sprzedaży o powierzchni blisko 1400 m2 – to dwukrotnie więcej niż wcześniej.

Grupa Muszkieterów obecna jest w Polsce już od ponad 20 lat. Zrzesza ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2017 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły 7,1 mld złotych. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest obecnie ok. 13 700 osób. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.