05.04.2018/10:11

Intermarché otwiera supermarket w Gnieźnie

Nowy supermarket spożywczy Intermarché w Gnieźnie jest 36. sklepem tej sieci w województwie wielkopolskim. Oficjalnie rozpoczął działalność 5 kwietnia w Galerii Piastova.

W Gnieźnie pojawił się pierwszy supermarket Intermarché. Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor komunikacji i informacji grupy Muszkieterów podkreśla, że dla klientów Intermarché to przede wszystkim bliska lokalizacja oraz wysokiej jakości produkty spożywcze w dobrej cenie.

Nowo otwarte Intermarché przygotowało dla swoich klientów szeroką ofertę produktów spożywczych tworzonych we współpracy z lokalnymi producentami. – W naszym sklepie klienci znajdą wyroby z własnej wędzarni, dania gotowe zgodne z przepisami naszych babć czy ciasta wypiekane na miejscu. Jesteśmy nastawieni na współpracę z lokalnymi piekarniami, mleczarniami, a także producentami. Nawiązaliśmy kontakt m.in. z rodzinnymi gospodarstwami rolnymi z okolic Kłecka koło Gniezna, których to produkty pod marką „Dobrodzieje” będą gościć na naszych półkach – opowiada Iwona Pogodzińska, właścicielka Intermarché w Gnieźnie.

Grupa Muszkieterów to obecna od 20 lat na polskim rynku największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”. Zrzesza ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie prawie 380 supermarketów Intermarché i Bricomarché.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.