03.02.2014/10:59

Intermarché otworzy w tym roku kilka stacji benzynowych

Sieć supermarketów Intermarché otworzyła w Kętrzynie 47. stację paliw. Spółka ma w założeniu stałe zwiększanie liczby obiektów, tak aby działały one przy każdym istniejącym supermarkecie Intermarché, tam gdzie jest to możliwe.

– Cieszymy się, że udało nam się wzmocnić pozycję lidera w tym segmencie rynku. Planujemy wciąż rozbudowywać naszą sieć przymarketowych stacji paliw. Jeszcze w tym roku otworzymy kilka takich obiektów w różnych częściach Polski – podkreśla Aleksander Hołoga, kierownik działu stacji paliw Intermarché. Pierwsza stacja paliw tej francuskiej sieci w Kętrzynie, przy ul. Składowej, czynna jest 24h na dobę 7 dni w tygodniu. W ofercie stacji znajduje się benzyna Pb95 i 98, olej napędowy oraz LPG. Przy stacji działa sklepik o powierzchni 54 mkw. oferujący klientom blisko 1000 produktów, w tym artykuły spożywcze i przemysłowe oraz akcesoria motoryzacyjne, a także kącik bistro ze świeżo parzoną kawą oraz przekąskami m.in. hot dogami i zapiekankami.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.