18.12.2018/06:46

Intermarche przejmuje dwie lokalizacje sieci E.Leclerc

Sieć supermarketów Intermarché, działająca w ramach Grupy Muszkieterów, otworzyła trzy nowe punkty, z których dwa funkcjonowały dotychczas pod szyldem, konkurencyjnej francuskiej sieci E.Leclerc. Placówki Intermarche ruszyły 11 grudnia w Tarnowcu i Zbylitowskiej Górze.

Lokalizacje sklepów w Tarnowcu i Zbylitowskiej Górze, które dotychczas działały pod szyldem E.Leclerc należą do spółki Nasza Tradycja z Tarnowa, której prezesem jest Paweł Staniec. Staniec, to weteran branży handlowej w Polsce, który po doświadczeniach z franczyzą Leader Price  wraz z małżonką przez wiele lat prowadził przy ul. Koszyckiej 4 w Tarnowie supermarket pod szyldem Leader, który w styczniu 2017 r. zmienił szyld na E.Leclerc. Czy także ten sklep zmieni szyld na Intermarche ciągle nie wiadomo?

Teraz dwa sklepy prowadzone przez spółkę Nasza Tradycja zrezygnowały z współpracy z Grupą E.Leclerc aby związać się z Grupą Muszkieterów, która prowadzi w Polsce sieci franczyzowe pod szyldami Intermarche i Bricomarche.

Władze Grupy Muszkieterów są niezwykle zadowolone z pozyskania nowych sklepów. – Bardzo cieszymy się z dołączenia do naszej sieci nowego przedsiębiorcy wraz z dwoma sklepami – w Tarnowcu i Zbylitowskiej Górze. To otwarcie wzmacnia obecność szyldu Intermarché w Polsce, a także grono właścicieli sklepów działających w ramach Grupy Muszkieterów, którzy stanowią największą siłę naszej organizacji. Nowy partner oznacza także zasób nowych pomysłów i dodatkowej energii dla całej Grupy – mówi Marc Dherment, dyrektor generalny Grupy Muszkieterów w Polsce.

I dodaje: – Dołączenie nowego franczyzobiorcy do naszej sieci potwierdza również, że w ramach walki o klienta, która jest wyzwaniem dla wszystkich właścicieli sklepów w Polsce, szyld Intermarché charakteryzuje się solidną ofertą biznesową. Może ona być skuteczną odpowiedzią dla wszystkich supermarketów kompaktowych, które poszukują kompleksowej logistyki, szerokiej oferty m.in. produktów ultra świeżych, a także dobrego poziomu konkurencyjności cenowej. Wierzymy, że pozytywne efekty z obecności naszego szyldu w mieście odczują także klienci.

Nowe markety Intermarché mieszczą się w Tarnowcu przy ul. Tarnowskiej 87, oraz w Zbylitowskiej Górze przy ul. Zbylitowskich 91. Dla mieszkańców obu miejscowości to ogromna korzyść ze względu na dogodną lokalizację obu punktów oraz możliwości nabycia tradycyjnych wyrobów wytwarzanych według staropolskich receptur. Powierzchnia sklepu w Tarnowcu to 600 mkw., natomiast w przypadku Intermarché w Zbylitowskiej Góry sala sprzedaży ma około 700 mkw. Oba sklepy są wyposażone w parkingi z 25 miejscami postojowymi.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.