28.09.2020/18:25

Intersport dostał 25 mln zł pożyczki w ramach Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju

Spółka Intersport poinformowała, że w ramach pożyczki płynnościowej otrzymała wsparcie z Polskiego Funduszu Rozwoju Dla Dużych Firm w wysokości 25 mln zł. Firma wykorzysta środki na finansowanie bieżącej działalności, w tym na kapitał obrotowy.

Pożyczka może zostać wykorzystana przez Intersport wyłącznie na finansowanie bieżącej działalności Spółki, w tym na kapitał obrotowy, a w szczególności w celu regulowania zobowiązań handlowych spółki, regulowania wynagrodzeń wobec pracowników, zakupu towarów i materiałów, a także regulowania zobowiązań publiczno-prawnych, w tym podatków.

„Zgodnie z harmonogramem spłata pożyczki rozpoczyna się 30 czerwca 2021 roku i trwa do 30 czerwca 2024 roku. Pożyczka będzie spłacana w kwartalnych ratach kapitałowych wynoszących 1.923.000 zł.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także