18.10.2020/10:09

Intersport rozbudowuje outletowy kanał sprzedaży, wynajął 3 nowe lokalizacje

Spółka Intersport Polska S.A. poinformowała, że 16 października 2020 roku przejęła trzy nowe lokale outletowe zlokalizowane w Warszawie, Modlniczce k/Krakowa i Rzgowie k/Łodzi. W ten sposób Intersport chce rozbudować swoją outletową sprzedaż.

Spółka podjęła decyzję o krótkoterminowym zawarciu umów najmu z Neptune Annopol Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dotyczącą lokalu handlowego o powierzchni 679 m2 zlokalizowanego w centrum handlowym Factory Annopol w Warszawie, a także lokalu o powierzchni 473 m2 zlokalizowanego w centrum handlowym Factory Kraków w Modlniczce k/Krakowa. Oprócz tego zawarła umowę z European Outlet Spółka Akcyjna z siedzibą w Rzgowie dotyczącą lokalu handlowego o powierzchni 322 m2 zlokalizowanego w centrum handlowym Ptak Outlet w Rzgowie k/Łodzi.

Umowy zostały zawarte na czas określony do 28 lutego 2021 roku z możliwością przedłużenia na kolejny okres za zgodą obu stron. Przejęte lokale są w pełni urządzone, nie wymagają nakładów inwestycyjnych i dają spółce szansę w krótkim okresie najmu na sprawdzenie ich potencjału sprzedażowego.

W wyniku przejęcia sklepów łączna powierzchnia outletowego kanału sprzedaży Intersport Polska S.A. została trzykrotnie powiększona o łączną powierzchnię 1.475 m2.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także