15.01.2017/11:58

J. Owczarek, Eurocash: Ustawa o przewadze kontraktowej oznacza rewolucję w handlu

Zdaniem Jacka Owczarka członka zarządu Grupy Eurocash dużym wyzwaniem, z którym będzie musiała się zmierzyć branża dystrybucyjna w 2017 r. to ustawa o przeciwdziałaniu nieuczciwemu wykorzystywaniu przewagi kontraktowej w obrocie produktami rolnymi i spożywczymi, która wejdzie w życie w połowie br. W rozmowie z „Parkietem” Jacek Owczarek wskazuje, że nowe prawo oznacza, że „pewnym sensie branżę czeka rewolucja”.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • tomek34 16.01.2017

    A wszystkich nas czyli konsumentów najbardziej zaboli wzrost cen. Polityka Pisu już nakręca inflację a to co pis wyrabia z handlem - podatek handlowy, zakaz handlu w niedzielę, itd powoduje, że wszyscy będziemy płacić więcej i to sporo.

  • Rtf154 16.01.2017

    O skróceniu terminów płatności wymaganych ustawą nie wspomniał Pan Prezes, a to ich zaboli najbardziej

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.