02.11.2022/11:30

Jak chronić własny biznes przed brakiem płatności? Oto 10 rzeczy, które musisz wiedzieć!

Zatory płatnicze to jeden z największych problemów w biznesie, a brak płatności od kontrahenta może spowodować, że i twoja firma straci stabilność. Jak się przed tym uchronić?

Trudne czasy dla biznesu powodują, że część firm może stracić płynność finansową. I to niekoniecznie z powodu własnych problemów, ale również własnych kontrahentów, którzy mogą stać się niewypłacalni. 

Co w sytuacji, gdy kontrahent po raz kolejny poprosi o przesunięcie terminu płatności? Co, gdy prowadzi nerwowe działania sprzedażowe?

O praktycznych poradach na temat tego, jak rozpoznać, czy twój kontrahent ma problemy finansowe oraz czy nie grozi mu bankructwo, można usłyszeć w najnowszym podcaście z cyklu „Biznes w 5 minut”. 

Jego twórcą jest Allianz Trade - światowy lider w zakresie redukowania ryzyka finansowego w wymianie handlowej między firmami.

* Allianz Trade stanowi znak towarowy służący do oznaczenia zakresu usług świadczonych przez Euler Hermes.

 

Wysłuchaj podcastu na platformie Anchor:

 

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także