17.06.2020/10:56

Jak skutecznie dezynfekować i nie zbankrutować?

W czasie pandemii niezwykle ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Od tego, jaki preparat do dezynfekcji wybierzemy, może zależeć być albo nie być biznesu.

Dezynfekcja stała się dziś naszą codziennością. Preparaty do walki z wirusami (i nie tylko z wirusami) stosujemy niemal wszędzie: w szkołach, hotelach, restauracjach, sklepach, halach sportowych i gabinetach kosmetycznych. W tych i innych miejscach warto korzystać z profesjonalnych środków. Takim produktem jest Clinex DEZOFast. Jego największą zaletą jest fakt, że jest to środek dezynfekujący, który skutecznie walczy również z wirusami. DEZOFast charakteryzuje się szybkim działaniem i skutecznością w zwalczaniu koronawirusów, jednocześnie optymalizując koszty.

Firma pracowała nad produktem dwa lata. W efekcie powstał środek o potwierdzonym działaniu biobójczym, który oprócz wirusów, zabija także bakterie, spory, grzyby. Idealnie więc nadaje się do stosowania w szpitalach, obiektach opieki długoterminowej, a także restauracjach i zakładach przetwórstwa spożywczego. Bezpieczeństwo stosowania Clinex DEZOFast jest potwierdzone stałym Pozwoleniem Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych nr 8010/20.

Dlaczego warto wybrać Clinex DEZOFast?

- Właściwości wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze DEZOFast są najszersze z wszystkich produktów na rynku, co potwierdzają badania medyczne.

- Produkty z grupy DEZOFast usuwają z powierzchni wirusy z rodziny koronawirusów w 1 minutę  (potwierdzone badaniami). Daje to dużo większy komfort pracy z produktem, w odróżnieniu od produktów wymagających nawet kilkunastu czy kilkudziesięciu minut ekspozycji na powierzchni.

- Produkty DEZOFast oparte są na stałej, a nie tymczasowej rejestracji poprzedzonej 1,5 rocznymi badaniami dedykowanymi osobno dla koncentratów i płynów gotowych do użycia.

- Produkt nadaje się do zastosowania w obszarze medycznym, o podwyższonym zagrożeniu biologicznym oraz w obszarach ogólnych.

- Uwaga: Produkty z grupy Dezofast, jako jedyne na rynku posiadają właściwości myjące powierzchnie, co jest niezwykle ważne przy odkażaniu podłóg. Unikamy tym samym podwójnej pracy. Doskonale usuwa zabrudzenia.

- Właściwości myjące, szczególnie na dużych powierzchniach najlepiej wykorzystać przy użyciu koncentratu produktu. Jest to najtańszy sposób na przygotowanie 1L produktu gotowego do użycia.

- Produkty Clinex DEZOFast mają przedłużone działanie, po wyschnięciu pozostawiają aktywny składnik dezynfekcyjny na powierzchni.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Megula 22.06.2020

    wystarczy sobie kupic parownicę :) to był moj najlepszy zakup. Na myjki.com z Karchera kupiłam i ona jest idealna do wszystkich powierzchni praktycznie

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.