03.12.2020/15:26

Jantar Virtual Retail Forum już 8 grudnia - zapraszamy

Jantar Sp. z o.o. wraz z Partnerami NCR, Zebra Technologies oraz KZRSS „Społem” zaprasza na Jantar Virtual Retail Forum. Spotkanie odbędzie się w formie ONLINE – 8 grudnia, w godz. 10.00-12.00.

Omówimy aktualną sytuację branży retail, zaprezentujemy trendy w sektorze handlu detalicznego oraz podzielimy się opinią o kierunku rozwoju relacji z klientami.

Kalyna Stiles, Global Store Transformation Senior Consulting Director z firmy NCR przybliży nam temat: Retail Reimagined – Trends Reshaping the World of Retail - Handel na nowo - Trendy zmieniające świat handlu detalicznego.  Kalyna Stiles współpracowała z wieloma detalistami z listy Fortune 500 podczas tworzenia i rozwijania ich wizji oraz strategii związanej z kreowaniem pozytywnych doświadczeń klientów.

Tomasz Dzideczek - Senior Sales Engineer oraz Patryk Dondziak - Channel Account Manager z firmy Zebra Technologies zaprezentują rozwiązanie Personal Shopping Solution, które jest odpowiedzią na bieżące potrzeby branży detalicznej. W trakcie swojej prezentacji eksperci przedstawią wyniki badania, którego celem było sprawdzenie czy polscy konsumenci chcieliby korzystać podczas zakupów z rozwiązania PSS.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową agendą wydarzenia oraz do rejestracji:
https://jantar.pl/forum/

Wydarzenie jest bezpłatne dla właścicieli sklepów i sieci handlowych.  Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne wszystkich  prezentacji.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.