05.12.2018/10:00

Janusz Śniadek: Zakaz handlu w niedziele w stopniu niewystarczającym pomógł małemu polskiemu handlowi

- Ustawa (o zakazie handlu w niedziele - red.) w stopniu niewystarczającym pomogła małemu polskiemu handlowi, z taką tezą się zgodzę - powiedział poseł PiS Janusz Śniadek w środę rano podczas posiedzenia sejmowej Komisji nadzwyczajnej ds. deregulacji.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

8 komentarzy

 • gosc 08.12.2018

  PO -PSL wpuściły koncerny które zniszczyły polski handel,przemysł i rolnictwo,cisza,PiS wprowadzi zakaz handlu w niedziele złe oszołomy.brak jedności w narodzie i zachód dyma Polskę.

 • PIS kłamie 06.12.2018

  PIS jak zwykle osiąga cel odmienne od zamierzonych. Ile gadali pisowcy o wstawaniu z kolan a przez Amerykanami to pełzają na zimi z czołami wbitymi w glebę. Jak ostatnio potraktowała Morawieckiego ambasador USA ? - i co Morawiecki, który dużo krzyczy i dużo kłamie -zwinął ogon pod siebie i siedzi cichutko.

 • Mikołaj 06.12.2018

  Jak Śniadek może tak kłamać, widać w pisie kłamią wszyscy. W 2016 roku Biedronka zapłaciła 406 milionów złotych CIT a Lidl 110 Milionów. To łatwo sprawdzić. Podatków to nie płacą państwowe molochy, np. z górnictwa do którego dużo dopłacamy jako społeczeństwo i płacimy też za pasożytów ze związków zawodowych.

 • gosc 06.12.2018

  Cały zysk z handlu i produkcji wyjeżdża za granice ,a głąby dalej popierają wszystko co UNIA każe.Dlaczego,bo dali na drogi część zysku co zarobili na Polaczkach i hołota się cieszy.

 • gienek 05.12.2018

  Wszystko czego tkną szefowie solidarności, zawsze to klapa. SZKODNIKI, grają tylko na siebie, a durni ludzie im ufają...

 • censorship 05.12.2018

  no to brawo... nawet na wiadomoscihandlowe.pl zagościła cenzura... ok... czyli pod artykułami o miłościwie nam żądzących nie można pisać prawdy... tak... prawdy... żegnam ozięble... to była moja ostania wizyta na Państwa portalu... utraciliście klienta... ciekawe co na to Wasi sponsorzy...

 • nie_ogar 05.12.2018

  cyt. "... To służy tylko temu, żeby wzmocnić przewagę ogromnych sieci zagranicznych, dyskontów, które tak naprawdę nie odprowadzają praktycznie podatków do budżetu..."

  jezusicku, jakie puste trzeba mieć to coś pomiędzy uszami by takie rzeczy opowiadać... a zusy, a podatki od wypłat, a same wypłaty, a ubezpieczenia, a dochodowy itp. itd. ... mamy w naszym kraju podatek od wszystkiego, więc podatki płacą jak każdy a że są więksi to płacą większe.. eof

 • klient tesco 05.12.2018

  cały czas mamy propagandę i działania, bo "polski handel". To jest jawna promocja dyskryminacji i nierówności. Tylko przypomnę Januszowi Śniadkowi, że polskie spółki zainwestowały miliardy za granicą i w każdej chwili im też można zaczać uprzykrzać prawnie funkcjonowanie ze względu na zagraniczne pochodzenie i chyba to powinno się zacząć w odwecie, widząc nagonkę w Polsce na zagraniczne firmy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.