25.10.2016/13:06

McCormick inwestuje w fabrykę, wchodzi w rynek sosów kanapkowych

Firma McCormick Polska inwestuje w zwiększenie mocy produkcyjnych w zakładzie zlokalizowanym w Stefanowie. Związane jest to m.in. z rozwijaniem eksportu produktów z Polski - mówi portalowi wiadomoscihandlowe.pl Jarosław Wiącek, dyrektor sprzedaży terenowej w McCormick Polska.

- Rynek przypraw jako jedna z niewielu kategorii rośnie i to dwucyfrowo. Pracujemy jednak w ogromnej konkurencji, musimy sobie też radzić z cenami surowca, które nieprawdopodobnie idą do góry, również dwucyfrowo. Nie możemy wszystkiego scedować na konsumenta, także musimy brać podwyżki na swoje barki - tłumaczy Wiącek.

Jak zdradza ponadto przedstawiciel McCormick, jego firma wprowadza właśnie na polski rynek zupełnie nowe produkty. Lada dzień w sklepach w naszym kraju pojawią się produkowane przez McCormick sosy kanapkowe.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Bury 12.11.2016

    A co z podzwyżką od 1-szego grudnia ? Miała nie być odczuwalna dla klientów detalicznych a z tego co widzę to będzie i to bardzo .... Jak co roku, niestety...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.