17.05.2017/17:02

Jedna rata, pełna opieka

All inclusive to nazwa nowego programu finansowego pojazdów dostawczych, który od maja proponuje marka IVECO w Polsce. W skrócie można opisać go tak: mało formalności, wiele korzyści.

Potrzebujesz dostawczego auta, ale nie chcesz wydać dużej kwoty i nie cierpisz papierologii? 59 zł dziennie – tyle wynosi najmniejsza rata za IVECO Daily w ofercie All inclusive. Leasingobiorca dostaje ponadto szereg usług, ułatwiających eksploatację samochodu, o które – gdyby np. kupił samochód za gotówkę – musiałby się martwić sam.

Oto dlaczego warto skorzystać z programu All inclusive:

- Otrzymujesz od IVECO zarejestrowany, gotowy do jazdy pojazd – niezależnie, czy to wersja furgon czy np. podwozie z zabudową.

- Samochód jest objęty opieką ubezpieczeniową w pełnym zakresie przez cały czas trwania umowy – firma zapewnia stałe koszty ubezpieczenia, niezależnie od szkodowości oraz zmian stawek na rynku.

- Aby auto było zawsze w ruchu, program All Inclusive zawiera duży wybór pakietów serwisowych, które zapewniają kierowcom spokojną eksploatację i gwarantowane, stałe koszty obsługi.

- W przypadku nieprzewidzianych zdarzeń, kierowca może liczyć na assistance, dostępne 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

- Jeśli zajdzie potrzeba, IVECO gwarantuje pojazd zastępczy porównywalnej klasy.

- Dla cięższych wersji IVECO Daily, w racie All Inclusive zawarty jest również podatek drogowy – płacenie tej daniny to kolejna formalność, którą firma bierze na siebie.

- Wszystkie usługi otrzymujesz w ramach jednej, miesięcznej raty (faktury) co zmniejsza nakłady administracyjne związane z eksploatacją pojazdu.

- Firma gwarantuje wysoką wartość końcową, co z kolei powoduje, że miesięczne raty są stosunkowo niskie.

- Na koniec umowy All Inclusive nie masz obowiązku wykupu pojazdu: to, czy wykupisz użytkowany samochód za ustaloną w umowie wartość, czy zwrócisz i przesiądziesz się do nowego IVECO Daily – zależy wyłącznie od Ciebie.

- Umowę All Inclusive możesz zawrzeć na okres 36 lub 48 miesięcy (z ustalonym przebiegiem i wpłatą własną – od 0% do 30% wartości pojazdu). Również procedura zawarcia umowy jest prosta i przejrzysta, dzięki czemu możesz odjechać nowym IVECO Daily już w dniu podpisania umowy.

Co wyróżnia program All Inclusive wśród innych ofert leasingowych, tłumaczy Tomasz Wykrota, Marketing Manager IVECO Poland: – Za w sumie niewygórowaną ratę dzienną – z perspektywy przedsiębiorcy 59 zł dziennie to naprawdę niedużo – oferujemy kompleksowy produkt. Czyli poza paliwem, klient otrzymuje wszystko, co jest potrzebne, żeby użytkować pojazd w firmie. Program pozwala naszym klientom skupić się na tym, co ważne: prowadzeniu własnego biznesu, zaś inne sprawy, jak serwis, ubezpieczenie, itd. pozostawia nam – tłumaczy ekspert. I dodaje: – Chciałbym również podkreślić, że dzięki ofercie All inclusive gwarantujemy stałe koszty w takich obszarach jak ubezpieczenie czy serwis, co w dzisiejszej sytuacji rynkowej jest istotną korzyścią dla klientów. Dodatkowo w razie potrzeby zapewniamy samochód zastępczy, co również nie jest standardem w tym segmencie pojazdów – wyjaśnia Tomasz Wykrota.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.