14.02.2023/12:40

Jednorazowe e-papierosy Smok Novobar nagrodzone przez Konsumentów.

Jednorazowe elektroniczne papierosy są pojawiły się na polskim rynku w 2022 roku i ciągle cieszą się dużym zainteresowaniem. To co je wyróżnia to prostota i wygoda użytkowania. Te dwa czynniki sprawiły, że te produkty potrafi obsłużyć dosłownie każdy.

Brak konieczności ładowania urządzenia czy uzupełniania liquidu przemawia do wielu dotychczasowych jak i nowych użytkowników e-papierosów. Smok Novobar to urządzenia typu AIO (all-in-one) przeznaczone do jednokrotnego użytku. Specjalnie wyselekcjonowane aromaty zapewniają najlepsze wrażenia smakowe, które z pewnością usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających użytkowników. Smok Novobar jest dostępny w dwunastu wariantach smakowych.

Jednorazowe e-papierosy takie jak Smok Novobar wykorzystują sól nikotynową, która pozwala na efektywne dostarczenie nikotyny przy mniejszym podrażnieniu gardła w porównaniu do tradycyjnych liquidów. Sole nikotynowe zapewniają szybsze dostarczenie nikotyny, podobne do tego, jakie występuje przy paleniu tradycyjnych papierosów, dzięki czemu Smok Novobar może być idealną propozycją dla osób próbujących rzucić palenie. Urządzenia marki Smok mogą być skuteczną alternatywą dla tradycyjnych papierosów.

Jednorazowe e-papierosy to obecnie absolutny HIT sprzedaży na rynkach Europy Zachodniej. Dane z krajów, gdzie produkty tej kategorii są obecne od początku 2022 roku jednoznacznie wskazują na gwałtowny wzrost sprzedaży z miesiąca na miesiąc. W Polsce jednorazowe e-papierosy są równie mocno popularne, czego potwierdzeniem jest nagroda „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2023” w kategorii „e-papierosy i akcesoria” dla linii produktów Smok Novobar.

Jako importer i dystrybutor jednorazowych e-papierosów  zauważamy ciekawe zjawisko - duża część handlu, która do tej pory skupiona była wokół sklepów specjalistycznych przeniosła się do rynku FMCG, saloników prasowych, trafik oraz stacji benzynowych. Dzięki temu produkt jest dostępny dla dużo większej liczby potencjalnych odbiorców. W pierwszym kwartale 2023 roku możemy powiedzieć, że nasze produkty są już dostępne w największych sieciach sprzedaży w kraju i z każdym tygodniem zwiększamy ilość punktów sprzedaży detalicznej oferujących produkty firmy Smok.

Wyjście ze sklepów specjalistycznych  z kategorią jednorazowych e-papierosów sprawiło, że przygotowaliśmy kompletne rozwiązania ekspozycyjne dedykowane dla poszczególnych rynków. Wszystkie działania mają na celu wsparcie sprzedaży w punktach, które nie były przygotowane do ekspozycji tego rodzaju asortymentu. Nasz dział marketingu jest wstanie przygotować indywidualne rozwiązania z uwzględnieniem wymagań konkretnej sieci.

Warto zaznaczyć, że recykling jednorazowych e-papierosów jest dla nas bardzo ważny. Jednorazowe e-papierosy często zawierają nie biodegradowalne składniki, które w momencie niepoprawnej utylizacji są szkodliwe dla środowiska. Wierzmy, że użytkownicy naszych urządzeń są świadomymi osobami i po zużyciu pamiętają o prawidłowej utylizacji! Wiemy, że razem jesteśmy w stanie zadbać o to, co dla nas najważniejsze – ŚRODOWISKO - Kamil Czaban Dyrektor d.s. Sprzedaży, CK Complex.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także