03.04.2017/08:19

Jeronimo Martins oprócz Biedronek rozwija sieć drogerii Hebe. Najnowsza placówka w Puławach

31 marca br. została otwarta pierwsza drogeria Hebe w Puławach. Sklep zlokalizowany jest w puławskiej Galerii Zielonej. Hebe to drogerie, w których dostępna jest szeroka oferta kosmetyków kolorowych, dermokosmetyków i produktów na wyłączność. Dodatkowo konsultantki w Hebe pomagają klientom w doborze odpowiedniego produktu.

Drogerie Hebe stawiają przede wszystkim na rozwój asortymentu dostępnego w sieci na wyłączność. Hebe stale poszerza swoją ofertę o marki, których produkty często można kupić tylko w sklepach sieci. Są to m.in. Ava, Purederm, Hask, Gosh, P2, Lomi Lomi, Mades, Nacomi, Ingrid, Beautylab, Bandi, Desigual, Jacques Battini i wiele innych.

Pierwszy sklep Hebe został otwarty w maju 2011 r., przy Al. Jerozolimskich 11/19 w Warszawie. Sieć jest rozwijana przez spółkę Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja (z Grupy Jeronimo Martins) i liczy obecnie już ok. 150 placówek handlowych.

Nazwa marki Hebe pochodzi od pierwszych dwóch liter angielskich słów „health” i „beauty” - "zdrowie" i "uroda".

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.