04.10.2018/10:34

Jest decyzja sądu okręgowego ws. słynnej Biedronki na dworcu w Świeciu

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy na rozprawie 2 października utrzymał w mocy decyzję Sądu Rejonowego w Świeciu w sprawie Biedronki funkcjonującej w budynku nieczynnego dworca PKS. Sieć nie musi płacić kary, a market może być otwierany w niedziele niehandlowe – podaje „Radio PiK”.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Kania 08.10.2018

  Pisowskie "prawo" to często bezprawie. Dotyczy to zwłaszcza prób pisu aby opanować sądy. Wtedy żaden normalny Polak nie będzie pewien dnia i godziny a sprzedawczyki pisowskie będą gnębić Polaków.

 • Leon 08.10.2018

  Działający jak mafia pis dąży do totalnej władzy i dyktatury ale wszystkiego jeszcze nie opanowali. Głupie pisowskie prawo to i są różne dziwne sytuacje.

 • gosc 07.10.2018

  Porażka Polski,koncerny robią co chcą,WYMIENIĆ SĄDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Andy 05.10.2018

  Jak sie Im ..becyle biora za pisanie ustaw to taki mamy skutek , albo jest dzein wolny dla wszystkich albo nie . Z jakiej racji dotyczyc to ma tylko handlu ? .Nawiasem mowia darmozjady z Solidarnosci powinny siw wziac za normalna robote , a tu przyjedzie do Tv taki Bujara i wszystkie rozumy pozjada , na wszystkim sie zna.

 • Prowe 05.10.2018

  Ustawy pisane na kolanie i to w taki sposób , aby ten, który stoi na straży prawa, mógł je naginać i łamać do woli na potrzeby tego, który więcej da w łapę. W ustawie o publicznym transporcie zbiorowym jasno jest sformułowane pojęcie ,,dworzec" (art. 4 p.2), gdyby ta mierna sędzina spojrzała w akt prawny, to jest tam zapisane, że dworzec, to miejsce przeznaczone do odprawy pasażerów, w którym znajdują się w szczególności: przystanki komunikacyjne, PUNKT SPRZEDAŻY BILETÓW ORAZ PUNKT INFORMACJI DLA PODRÓŻNYCH. W Świeciu nie ma dworca, za to jest ,,Biedronka" i zgodnie z ,,prawem" łamią prawo.

 • gosc 05.10.2018

  co za sąd to wydał pozwolenie,na pewno nie Polaków.porażka.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.