17.05.2020/09:20

Jest nowe rozporządzenie w sprawie koronawirusa. Restauracje i galerie handlowe w ostrym rygorze

Od poniedziałku wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące działalności m.in restauracji i centrów handlowych. Odpowiednie rozporządzenie zostało już opublikowane w Dzienniku Ustaw.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Zniechęcony klient 17.05.2020

  PRZY TYCH REŻIMACH ZAKAZÓW I NAKAZÓW ODECHCIEWA SIĘ ROBIĆ ZAKUPY W GALERIACH

 • Gringo 17.05.2020

  Stoliki będą musiały stać przynajmniej dwa metry od siebie, chyba, że będę przedzielone ścianką o wysokości przynajmniej jednego metra powyżej blatu.

  Co istotne, przy stole będzie można usiąść tylko z rodziną lub osobą, z którą się zamieszkuje. W przeciwnym wypadku należy zachować odstęp przynajmniej 1,5 metra i nie będzie można siedzieć na przeciwko siebie. Innym rozwiązaniem jest zamontowanie przesłony pleksi między dwoma osobami. Wykluczona będzie także samoobsługa, a stoliki będą dezynfekowane po każdym kliencie

  Czy jest tu ktoś z branży kto czytał to rozporządzenie i widział takie zapisy? Ja czytałem kilka razy i czegoś takiego nie widzę a chciałbym się przygotować do otwarcia

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.