23.11.2020/16:42

Jeszcze będzie przepięknie! - czyli limitowana edycja butelek soków SŁOŃCE od NATURA COLD PRESS już w sklepach!

Startuje właśnie wyjątkowa kampania marki Natura Cold Press, producenta soków SŁOŃCE HPP, która przebiega pod hasłem „Jeszcze będzie przepięknie!“. W ramach akcji, przez najbliższe miesiące na etykietach butelek soków SŁOŃCE pojawią się dodające otuchy hasła, np. “Tęsknię za Tobą!” czy “Wszystko będzie dobrze!”. Na butelkach znajdzie się w sumie 7 pozytywnych zwrotów.

Kampania reklamowa zaplanowana jest w mediach społecznościowych, Internecie i blogosferze. W wybranych kanałach sprzedaży pojawią się dodatkowe promocje i materiały POS. Marka planuje także liczne działania konsumenckie, m.in. sampling czy promocje cenowe w najlepszych sieciach.

Małe gesty. Wierzymy, że to właśnie dzięki nim, ciężki dzień może być trochę lepszy. Wszyscy przeżywamy trudny czas. Zależało nam, aby podczas zakupów ktoś spojrzał na półkę w sklepie i po prostu się uśmiechnął - mówi Oskar Lis, właściciel marek Natura Cold Press i soki SŁOŃCE - Za sprawą limitowanej edycji etykiet udowadniamy, że elastyczność w produkcji i szybkość we wprowadzaniu nowych produktów, to nasza przewaga. Dzięki temu możemy na bieżąco reagować na zmiany na rynku.

Soki SŁOŃCE z limitowanymi etykietami dostępne są w najlepszych sklepach na terenie całego kraju, m.in. w hipermarketach sieci Carrefour, SPAR, FRISCO, FRAC czy Carrefour Express.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również paczki z limitowaną linią soków SŁOŃCE sprzedawane w formule b2b i przesyłane do pracowników na home office w całej Polsce. Natura Cold Press wyspecjalizowana w branży e-commerce dostarcza produkty w specjalnych, zabezpieczonych termicznie, paczkach na terenie kraju nawet w 24 godziny. To świetny sposób, aby zadbać nie tylko o zdrowie pracowników, ale także o ich dobre samopoczucie podczas pandemii.

 

Dodaj komentarz

10 komentarzy

 • HannaLis 25.11.2020

  Czy soki można kupić on line ?

 • Zbyszek 24.11.2020

  świetna inicjatywa ;)

 • Mikołaj 24.11.2020

  Super hit! Brawo!

 • Gabrysia 24.11.2020

  Wszystko będzie dobrze! <3

 • Tester 24.11.2020

  Super pomysł na prezent Mikołajkowy

 • Wiktoria 24.11.2020

  Świetny pomysł - można poprawić komuś humor sokiem!

 • Karolina 24.11.2020

  Super akcja! Chętnie kupię :)

 • Agata 24.11.2020

  Super pomysł!

 • czytelnik 23.11.2020

  Sampling? A można to przetłumaczyć na język polski?

 • Aga 23.11.2020

  Ale fajnie

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także